Team

  • Wannes Fremaut - Directeur

    hij/hem

    wannes@hetentrepot.be
    0477 88 66 09

    Contacteer me voor: bestuurszaken, algemene vragen, samenwerkingen, dad jokes

  • Ward Dupan - Inhoudelijk en artistiek verantwoordelijke

    hij/hem

    ward@hetentrepot.be
    0483 08 57 98

    Contacteer me voor: samenwerkingen, artistieke projecten, DORP, KONVOOI

  • Anton Posman - Verantwoordelijke verhuur

    hij/hem

    anton@hetentrepot.be
    0485 23 77 16

    Contacteer me voor: huur van de grote zaal, advies als je een venue zoekt voor je fuif, event of concert

  • Elke Desutter - De Tank en kunsteducatie

    zij/haar

    elke@hetentrepot.be
    0483 08 57 87

    Contacteer me voor: ateliers, expo’s of samenwerkingen in De Tank

  • Viktor Van Hoof - Coördinator Het Lab & TURBO

    hij/hem

    viktor@hetentrepot.be
    0483 08 58 84

    Contacteer me voor: video, printen, fotografie in Het Lab, (artistiek) ondernemerschap

  • Pieter-Jan Cools - Audioproducer Het Lab

    hij/hem

    pieter-jan@hetentrepot.be
    0489 43 50 31

    Contacteer me voor: muziekproducing, de audiostudio in Het Lab, samenwerkingen

  • Michiel Denys - Communicatie

    hij/hem

    michiel@hetentrepot.be
    0489 08 05 57

    Contacteer me voor: perszaken, website, social media

  • Klara Camerlinck - Publiekswerking

    zij/haar/die/hun

    klara@hetentrepot.be
    0489 17 94 52

    Contacteer me voor: participatie, toegankelijkheid, een feministische visie en ideeën rond zorg en zachtheid

  • Neil Haesebrouck - Villa Bota

    hij/hem

    neil@hetentrepot.be
    0498 13 95 96

    Contacteer me voor: radioshows, workshops radio, samenwerkingen met Villa Bota

  • Charlotte Verrecas - Vrijwilligerswerking

    zij/haar

    charlotte@hetentrepot.be
    0489 43 48 35

    Contacteer me voor: vrijwilligerswerk bij Het Entrepot (sfeerbeheer, helpen op festivals, avondverantwoordelijke, …)

  • Sander De Maré - Productie

    hij/hem

    sander@hetentrepot.be
    0489 08 05 03

    Contacteer me voor: zotte projecten, ideeën, SIGNAAL festival

  • Hannes Vandenbon - Zakelijk verantwoordelijke

    hij/hem

    hannes@hetentrepot.be
    0489 06 11 26

    Contacteer me voor: facturatie, personeelszaken, subsidies, sponsoring

  • Henri De Coster - Verhuur

    hij/hem

    henri@hetentrepot.be
    0483 08 58 77

    Contacteer me voor: huur van Villa Bota, repetitiekoten, danszalen, …

  • Johan Lonneville - Gebouwenbeheer

    hij/hem

    johan@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: opvolging structurele werken in Het Entrepot

  • Didier Vermeulen - Gebouwenbeheer

    hij/hem

    didier@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: klussen in de gebouwen van Het Entrepot

  • Stefanie Wieme - Gebouwenbeheer

    zij/haar

    stefanie@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: schoonmaak en reiniging van de ruimtes

  • Gertjan Peeters - Techniek

    hij/hem

    gertjan@hetentrepot.be
    0486 42 07 24

    Contacteer me voor: technische ondersteuning

Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close