Team

  • Wannes Fremaut - Directeur

    wannes@hetentrepot.be
    0477 88 66 09

    Contacteer me voor: bestuurszaken, algemene vragen, samenwerkingen, dad jokes

  • Lieselot Mattheus - Zakelijk verantwoordelijke

    lieselot@hetentrepot.be
    050 47 07 83

    Contacteer me voor: facturatie, personeelszaken, subsidies, sponsoring

  • Ward Dupan - Inhoudelijk en artistiek verantwoordelijke

    ward@hetentrepot.be
    0483 08 57 98

    Contacteer me voor: samenwerkingen, artistieke projecten, DORP, KONVOOI

  • Fabian Van Acker - Verantwoordelijke verhuur

    fabian@hetentrepot.be
    0485 23 77 16

    Contacteer me voor: huur van de grote zaal, advies als je een venue zoekt voor je fuif, event of concert

  • Elke Desutter - De Tank en kunsteducatie

    elke@hetentrepot.be
    0483 08 57 87

    Contacteer me voor: ateliers, expo’s of samenwerkingen in De Tank

  • Viktor Van Hoof - Coördinator Het Lab & TURBO

    viktor@hetentrepot.be
    0483 08 58 84

    Contacteer me voor: video, printen, fotografie in Het Lab, (artistiek) ondernemerschap

  • Pieter-Jan Cools - Audioproducer Het Lab

    pieter-jan@hetentrepot.be
    0489 43 50 31

    Contacteer me voor: muziekproducing, de audiostudio in Het Lab, samenwerkingen

  • Michiel Denys - Communicatie

    michiel@hetentrepot.be
    0489 08 05 57

    Contacteer me voor: perszaken, website, social media

  • Neil Haesebrouck - Villa Bota

    neil@hetentrepot.be
    0498 13 95 96

    Contacteer me voor: radioshows, workshops radio, samenwerkingen met Villa Bota

  • Charlotte Verrecas - Vrijwilligerswerking

    charlotte@hetentrepot.be
    0489 43 48 35

    Contacteer me voor: vrijwilligerswerk bij Het Entrepot (sfeerbeheer, helpen op festivals, avondverantwoordelijke, …)

  • Sander De Maré - Productie

    sander@hetentrepot.be
    0489 08 05 03

    Contacteer me voor: zotte projecten, ideeën, SIGNAAL festival

  • Hannes Vandenbon - Financieel en zakelijk medewerker

    hannes@hetentrepot.be
    0489 06 11 26

    Contacteer me voor: administratie

  • Henri De Coster - Verhuur

    henri@hetentrepot.be
    0483 08 58 77

    Contacteer me voor: huur van Villa Bota, repetitiekoten, danszalen, …

  • Johan Lonneville - Gebouwenbeheer

    johan@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: opvolging structurele werken in Het Entrepot

  • Didier Vermeulen - Gebouwenbeheer

    didier@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: werken in Het Entrepot

  • Olivier Decloedt - Techniek

    olivier@hetentrepot.be
    0493 93 34 86

    Contacteer me voor: technische zaken en synthesizers

Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close