Team

  • Judith Desmyttere - Het Lab en TURBO

    zij/haar

    judith@hetentrepot.be
    0487 63 97 13

    Contacteer me voor: video, printen, fotografie in Het Lab en (artistiek) ondernemerschap

  • Liesje Mertens - Productie- en projectmedewerker

    zij/haar

    liesje@hetentrepot.be
    0488 90 36 92

    Contacteer me voor: al je vragen en bezorgdheden in verband met DORP en PRISMA

  • Geertrui Maertens - Villa Bota

    zij / haar

    geertrui@hetentrepot.be
    0489 76 01 66

    Contacteer me voor: radioshows, workshops radio, samenwerkingen met Villa Bota en SIGNAAL festival

  • Lore Janssens - Contentcreatie

    Zij / haar

    lore@hetentrepot.be
    0489 17 94 52

    Contacteer me voor: storytelling, video en fotografie

  • Sander

    Sander De Maré - Productie

    hij/hem

    sander@hetentrepot.be
    0489 08 05 03

    Contacteer me voor: Productionele ondersteuning, residenties, samenwerkingen ivm catering, Tuinlab en (artistiek) ondernemerschap

  • Lander Hoornaert - Inhoudelijk en artistiek verantwoordelijke

    hij/hem

    lander@hetentrepot.be

    Contacteer me voor: samenwerkingen, artistieke projecten, KONVOOI

  • Anton Posman - Verantwoordelijke verhuur

    hij/hem

    anton@hetentrepot.be
    0485 23 77 16

    Contacteer me voor: het huren van fuifzalen, logistieke ondersteuning voor je event of vrijwilligerswerk als sfeerbeheerder of avondverantwoordelijke

  • Elke

    Elke Desutter - De Tank en kunsteducatie

    zij/haar

    elke@hetentrepot.be
    0483 08 57 87

    Contacteer me voor: ateliers, expo’s of samenwerkingen in De Tank

  • Pieter-Jan Cools - Audioproducer Het Lab

    hij/hem

    pieter-jan@hetentrepot.be
    0489 43 50 31

    Contacteer me voor: muziekproducing, de audiostudio in Het Lab, samenwerkingen

  • Wannes Fremaut - Directeur

    hij/hem

    wannes@hetentrepot.be
    0477 88 66 09

    Contacteer me voor: bestuurszaken, algemene vragen, samenwerkingen, dad jokes

  • Zoë Magniette - Communicatie

    zij/haar

    zoe@hetentrepot.be
    0489 08 05 57

    Zoë is de communicatieverantwoordelijke van Het Entrepot.

     

  • Charlotte Verrecas - Zakelijk medewerker

    zij/haar

    charlotte@hetentrepot.be
    0489 43 48 35

    Contacteer me voor: personeelszaken en stagebegeleiding

  • Hannes Vandenbon - Zakelijk verantwoordelijke

    hij/hem

    hannes@hetentrepot.be
    0489 06 11 26

    Contacteer me voor: facturatie, subsidies, sponsoring

  • Henri De Coster - Verhuur

    hij/hem

    henri@hetentrepot.be
    0483 08 58 77

    Contacteer me voor: Vrijwilligerswerk bij het onthaal & verhuur van Villa Bota, repetitiekoten en danszalen.

  • Johan Lonneville - Gebouwenbeheer

    hij/hem

    johan@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: opvolging structurele werken in Het Entrepot

  • Didier Vermeulen - Gebouwenbeheer

    hij/hem

    didier@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: klussen in de gebouwen van Het Entrepot

  • Stefanie Wieme - Gebouwenbeheer

    zij/haar

    stefanie@hetentrepot.be
    0492 97 77 96

    Contacteer me voor: schoonmaak en reiniging van de ruimtes

  • Gertjan Peeters - Techniek

    hij/hem

    gertjan@hetentrepot.be
    0486 42 07 24

    Contacteer me voor: technische ondersteuning

Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close