
No Studio, No Art?
๐๐จ๐ฉ-๐ฎ๐ฉ ๐๐ญ๐๐ฅ๐ข๐๐ซ ๐๐ ๐๐๐ง๐ค ๐ข๐ง ๐๐๐ฅ๐จ๐ง ๐๐ซ๐๐ง๐ญ๐ฌ
Wat als een kunstenaar geen atelier heeft? Drie weken lang nemen tien kunstenaars van De Tank, die tijdelijk geen studio hebben, hun intrek in Salon Arents om er een pop-up atelier te installeren.
Ze starten met een blank canvas, dat geleidelijk uitgroeit tot een vol atelier.
Loop binnen om de kunstenaars aan het werk te zien, de dynamische exporuimte te ontdekken of kom op zaterdag 7 januari naar een panel talk.
Tot en met 8 januari kan je de artiesten live aan het werk zien. Daarna blijven hun kunstwerken nog een week te bewonderen, tot zondag 15 januari.


Share
Gerelateerd
-
DORPTALK ๐ฅ DAAN VANDE GHINSTE
"Ik keek elke week uit naar DORP. Nu zal ik er zelf deel van uitmaken en initiaties skimboarding geven"
-
“Als avondverantwoordelijke maak ik waardevolle connecties in het nachtleven”
Net zoals Tarik Verschaetse (23) MVP van Het Brugse nachtleven worden? Word onze nieuwe avondverantwoordelijke en verdien bij tijdens fuiven en events.
-
Vacature: Het Entrepot zoekt een medewerker gebouwbeheer 80% (x/v/m)
Solliciteer t.e.m. 4 april voor onze vacature gebouwbeheer!
-
HYPERLAB 2025 โฆ ARTS, MUSIC & EVERYTHING RELATED
Locatie: Het Lab
-
Printlab workshop ZEEFDRUK OP PAPIER met Kristina Tchikin (2/2)
Locatie: Het Lab
-
Printlab workshop ZEEFDRUK OP PAPIER met Kristina Tchikin (1/2)
Locatie: Het Lab
-
*volzet* Printlab workshop: riso & zine met Odile en Emiel
Locatie: Het Lab
-
*volzet* Printlab workshop RISO: Graphics & Layers met Sam Corijn
Locatie: Het Lab