
Purple Pride Party
PROGRAMMA
- 19u: opening bar
- 19u30: vertoning short docu “YOUNG ONES #6: BERT”
- 19u45: panelgesprek “Waarom is een safe(r) space zo belangrijk in Brugge?”
- 20u30: optreden Vile Motif
- 21u: dj Indigo
- 22u30: dj Melissa Juice
- 0u: dj By Accident
- 1u30: dj FGY9K
Gratissssss ingang, iedereen welkom!
Al jarenlang probeert de LGBTQ+ community in Brugge aan te geven dat ze nood hebben aan een safe(r) space waarin ze 100% zichzelf kunnen zijn, kunnen feesten, elkaar kunnen ontmoeten, en genieten van het leven en de comfort die een chosen family met zich meebrengt. In functie van dit project is een safe(r) space een plaats waar racisme, homofobie, transfobie, seksisme en validisme uit den boze zijn
Op 17 mei is het IDAHOT – internationale dag tegen homofobie en transfobie – en geven Joke en Arty de kick-off van hun project die hier een antwoord op probeert te bieden.
“Het thema van de avond is passionate pride, dus wees er zeker bij om ook jouw pride te tonen! Wij voorzien omkleedruimtes waar je je in alle veiligheid kunt omkleden en zorgen dat het event toegankelijk is voor iedereen. ”
– Arty
Het evenement is een samenwerking met Jong Volk, Diversiteitsdienst Brugge, Het Entrepot en Jeugddienst Brugge.
Share
Gerelateerd
-
DORPTALK 🟥 DAAN VANDE GHINSTE
"Ik keek elke week uit naar DORP. Nu zal ik er zelf deel van uitmaken en initiaties skimboarding geven"
-
“Als avondverantwoordelijke maak ik waardevolle connecties in het nachtleven”
Net zoals Tarik Verschaetse (23) MVP van Het Brugse nachtleven worden? Word onze nieuwe avondverantwoordelijke en verdien bij tijdens fuiven en events.
-
TUINLAB
Er groeit en bloeit wat op het terrein van Het Entrepot! Bij Tuinlab kun je experimenteren met biodiversiteit, tuinieren en de oogst die de moestuin oplevert! 🌿
-
PRISMA Queer Arts Festival
PRISMA is een kunstenfestival waarbij queer verhalen en ervaringen centraal staan ✨
-
vr 3 feb
PULL UP! Red Roses
Locatie: Factor Club
It's time for forbidden love to unwrap itself into red roses
-
di 21 mrt - wo 22 mrt
Student Breakout
Locatie: Het Entrepot
Vier studenten van de opleiding Sport en Bewegen organiseren een mysterieuze escape room in een blacklight sfeer. Samenwerking is een vereiste
-
za 4 feb - zo 12 feb
Young Curators #4 Vermijd Eeuwigheid
Locatie: De Tank
De Young Curators gingen aan de slag met muziek, beeld, woord dans en media, kregen begeleiding van professionele coaches en ze kregen de complete vrijheid om een finaal toonmoment uit te werken. Ontdek het eindresultaat tijdens "Vermijd Eeuwigheid"